image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Vrty pro tepelná čerpadla

Vrty pro tepelná čerpadla

Provádíme kromě vrtání studní také hloubkové vrty pro tepelná čerpadla. Provedeme vám vrt pro tepelné čerpadlo na klíč. Běžná hloubka vrtu pro tepelné čerpadlo je 50 – 150 m, ale provádí se i vrty 200 a více metrů hluboké. Vzhledem k tomu, že teplota 20 m pod povrchem je celoročně cca 10 stupňů  Celsia a zvyšuje se přibližně o 1 stupeň každých dalších 30 m, rozhoduje hloubka vrtu výrazně o tom, jak rychle se investice do tepelného vrtu a tepelného čerpadla vrátí. Podle požadovaného výkonu tepelného čerpadla se provádí jeden, ale i více hloubkových vrtů. Pro běžný rodinný dům se provádí jeden, maximálně dva vrty pro tepelné čerpadlo. Významně záleží na kombinaci geologických a hydrologických podmínek v dané lokalitě.

Vrty pro tepelná čerpadla – legislativa, povolení

Vrty pro tepelné čerpadlo včetně všech povolení / stavební povolení vrtu a ohlašovací povinnost báňskému úřadu/ je jednou z největších finančních položek při pořizování tepelného čerpadla. Proto si musíte správně vybrat firmu, která pro vás vrt odborně provede. Připravíme pro vás veškeré dokumenty a zařídíme stavební povolení  a ohlášení vašeho vrtu báňskému úřadu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku na hloubkový vrt pro tepelné čerpadlo

Hloubkové vrty pro tepelná čerpadla

Vrty pro tepelná čerpadla a vrtané studny vrtáme již od roku 2001 a díky tomu máme bohaté zkušenosti a řadíme se mezi specializované firmy, které pro vás dokáží vyvrtat kvalitní vrt pro tepelné čerpadlo, které bude splňovat všechny požadavky toho, aby vám tepelné čerpadlo dlouho a bez problémů sloužilo.

Zajistíme veškerou dokumentaci a povolení , provedeme geologický a hydrologický průzkum pozemku, zajistíme veškerou dokumentaci a povolení potřebné pro hloubkový vrt pro použití tepelného čerpadla.

Provedeme domluvený hloubkový vrt nebo vrty pro vaše tepelné čerpadlo. Vrt  zabere velmi malou část pozemku a pokud se s vrtem pro tepelné čerpadlo počítá již v období projektování stavby, je možné umístnit vrt přímo pod stavbu.

Využijte našich služeb a pošlete nám nezávaznou poptávku na kalkulaci a konzultaci k vámi plánovanému hloubkovému vrtu k tepelnému čerpadlu.

Poptávkový formulář

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů