image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Instalace čerpadel

Instalace čerpadel

Provádíme kompletní  instalaci, montáž a servis čerpadel, vodáren a čerpací techniky do vrtaných i kopaných studní. Zajištujeme čerpadla a čerpací techniku s malou spotřebou jako jsou chaty a rekreační objekty, přes běžné jako jsou rodinné domy, hospodářská stavení až po čerpací techniku s vysokým výkonem určenou pro  průmyslové  podniky, zemědělská družstva, obce.
Vrtání studní se věnujeme od roku 2001, za tu dobu jsme vyvrtali a osadili čerpadly a čerpací technikou stovky vrtaných studní.

Montáž, servis a poradenství k čerpací technice, čerpadlům do vrtaných studní

Nabízíme v souvislosti s čerpadly a čerpací technikou do studní : Poradenství při výběru typu a druhu čerpací techniky a čerpadel do vrtaných i kopaných studní.

Výběr a zajištění vhodného čerpadla, čerpací techniky Prodej a montáž čerpadel do vrtů a studní Zprovoznění čerpací techniky a čerpadel Prodej, montáž, servis a výměny příslušenství k čerpadlům a čerpací technice Záruční a pozáruční servis a opravy čerpadel a čerpací techniky Pomoc při vyprošťování a opravě rozbitých a nefunkčních čerpadel a čerpací techniky ve vrtaných i kopaných studních

Montáž čerpadel a čerpací techniky do studní na klíč

Kontaktujte nás pokud potřebujete poradit s montáží a výběrem vhodného čerpadla nebo čerpací techniky do vaší studny. Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku včetně časového harmonogramu prací. V případě, že se domluvíme, provedeme pro vás montáž čerpací techniky / čerpadla / do vaší studny a její propojení s rozvody vody.

Sídlo naší firmy je v Polné nedaleko Jihlavy na Vysočině, ale čerpadla a čerpací techniku montujeme do vrtaných studní po celém území ČR.

Poptávkový formulář

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů