Novinkou pro rok 2018 jsou SMART robotické sekačky řízené pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu nebo telefonu. 

 

 

Inovativní robotická sekačka Gardena seče sama, můžete si odpočinout a užívat si volného času nebo cvičit na zemi věcech. Díky nebezpeču volnému a přirozenému pohybu poseká travnatou plochu až o rozloze 1 300 m 2 . Seká efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. Výsledkem je perfektní udržovaný trávník.

Pokud je třeba, robotická sekačka Gardena se sama nabije v nabíjecí stanici. Sekačky jsou napájeny výkonnými lithium-iontovými bateriemi, které zajišťují malou péči a zajišťují spolehlivý a energeticky úsporný provoz. Pracují velmi tiše a bez emisí.

 

Položení ohraničujícího vodiče se vytyčí plochu, na které bude sekačka práce. Nyní díky ohraničujícímu ovladači a přijímačům senzorů se sekačkou můžete vyhrát využitelný kolizím s osobami či zvířaty. Na sekačce jsou senzační náklonu, zvedání a velká vzdálenost mezi tělem sekačky a žacími břity. Pokud je třeba sekačka zvednuta, kotouč se snaží zastavit, znamená to, že čeká jakémukoli zranění.

Opakovaně seká konečně trávy ostrými břity, ústřižky trávy poté, co zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo (mulčovací princip). Výšku sekání vhodné nastavení od 2 do 6 cm. Sekačka zvětšuje stoupání až 35%.

Programování je snadné a rychlé. Různé časy se snaží nastavit pomocí panelů nebo obrázků. Po naprogramování začíná sekačka pracovat sama podle nastaveného časového intervalu a za každého počasí.

Robotická sekačka Zahrada je vhodná, vhodná pro každý typ zahrady, stejně jako pro ostatní plochy.

 

SMART ROBOTICKÉ SEKAČKY
SILENO a SILENO + jsou plně automatizované robotické sekačky vhodné pro náročné ověřovací sečeníJejich výkon a funkce jsou zabaleny s neinteligentními verzemi SILENO a SILENO + a mají i inteligentní systém GARDENA. Spuštění nebo zastavení sekačky je možné pomocí inteligentních aplikací odkudkoli na světě.Doba se snaží naprogramovat inteligentní aplikace GARDENA. Časové plány se ukládají do robotických sekaček. Díky tomu je možné, že se připojíte k vašemu bráně - chcete ušetřit energii, pokud chcete, aby byla brána vybrána, aby robotická sekačka dokonale splnila další úkoly podle vašeho plánu. „Aktivní“ či „zaparkovaná“.

 

 


 

 

 

 

 

Aktuální ceník robotických sekaček na stránkách www.artexpolna.cz

 

 

 

Robotická sekačka je k dispozici s možností vlastního přistěhovalectví, když se díváte na

krádeži sekačky do jednoho roku od zakoupení, otevřete firmu Gardena sekačku novou jen za 1 000 Kč.


Také nabízíme možnost ukládání na zimní dovolenou v naší firmě, včetně sezónního servisu.

 

 Podrobnější informace Vám posiela Michal Štěpánek,

tel .: 725 864 111 , email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pro objednávky platí stejné kontakty.