Automatické zavlažování zahrady

Pro rok 2020 jsme pro vás připravili nový e-shop  smart-zahrady.cz s širokou nabídkou zavlažovacích systémů a náhradních dílů k nim. Nabízíme od základních verzí zavlažování až po úplně automatizované smart řešení zavlažování vaší zahrady, které můžete ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace z libovolného místa, neomezeně daleko od vaší zahrady.

    Kompletní systémy zavlažování zahrad i jednotlivé díly

V eshopu smart-zahrady.cz  si můžete objednat kompletní zavlažovací systém pro vaši zahradu, na míru podle vašeho zadání. V případě požadavku vám systém  pomůžeme  vybrat a sestavit podle velikosti a proporcí vaší zahrady a současně vám ho můžeme i namontovat a zajistit veškerá nastavení a propojení se zdrojem vody. Jsme schopni vám i vyvrtat studnu jako zdroj vody pro zahradní zavlažování.

Můžete si u nás také dokoupit další díly nebo náhradní díly k vašemu zahradnímu zavlažování jako jsou například zavlažovací hadice, spojky hadic, postřikovače a sprchy, zavlažovače, čerpadla, vozíky a držáky hadic, zavlažovací počítače .....

    Kompletní zavlažovací systémy

V nabídce našeho e-shopu wwww.smart-zahrady.cz najdete kompletní zavlažovací systémy Sprinker , Micro-Drip nebo Pipeline. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem zavlažovacího systému a najste si úplně jisti bez obav nás kontaktujte na emailu  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  nebo na telefonním čísle +420 725 864 111 a my vám ochotně a odborně poradíme.


Novinkou pro rok 2018 jsou závlahy řízené pomocí smart systému odkudkoliv na světě aplikací, kterou si jednodušše stáhnete do mobilního telefonu nebo tabletu.

 


Z důvodů změn klimatického podnebí v oblasti České republiky se naše firma rozhodla rozšířit své pole působnosti o další odvětví spojené s naší současnou činností, což je vrtání studní, instalace studní a rozvod vody do objektů. Tímto novým odvětvím jsou automatické zahradní závlahy od firmy Gardena.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti automatických zahradních závlah, neboť jsme autorizovaná montážní firma závlahových systémů Gardena.

Naši odborní pracovníci navštíví vaši zahradu, na místě určí druh závlahy pro nejlepší zálivku vašich trávníků, záhonků a okrasných dřevin.

Vždy je potřeba správně určit systém zalévání a množství vody pro každý úsek zahrady, aby došlo ke kvalitnímu zalití buď pomocí výsuvných zadešťovačů, nebo kapénkového systému.

 
Naše firma vám dodá:

- Průzkum pozemku

- Projekt závlahy

- Instalaci závlahy

- Veškerý záruční i po záruční servis


Pro více informací nebo pro objednávku závlahových systémů volejte tel.: 725 864 111

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Michal Štěpánek